Контакти

Наша адреса:
м. Львів, вул.Караджича, 29
тел. (0322) 62-00-68
тел.-факс. (0322) 62-50-42
e-mail: mr@lpml.com.ua

За підсумками проведення Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Львівська область займає четверте місце в Україні

30 травня у сесійному залі Львівської обласної ради відбулась зустріч переможців і призерів Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Всеукраїнських турнірів та учителів, які їх підготували. У зустрічі взяли участь 88 учнів та 56 учителів та викладачів.

За інформацією головного управління освіти та науки облдержадміністрації, чисельність переможців і призерів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з кожним роком зростає. За підсумками проведення Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін область займає четверте місце в Україні.

У 2005 році на Всеукраїнському етапі олімпіад із базових дисциплін 57 учасників стали призерами і переможцями, із 89 учасників, що складає 64 % від числа учасників (у 2004 році – 56%); на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Львівщина здобула 16 переможців і призерів.

Великих успіхів в цьому році як кожного року досягли учні Львівського фізико-математичного ліцею. Із 57 переможців Всеукраїнських олімпіад - 32 ліцеїсти.

Високі результати здобули команди математиків, хіміків, біологів, фізиків, економістів. 2 учнів є претендентами на участь у Міжнародних олімпіадах з біології Буденчук Ігор та з фізики - Коман Володимир.

Добре себе проявили в цьому році учні загальноосвітніх навчальних закладів Буського, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Сокальського районів, міст Львова, Дрогобича та Моршина.

На урочистостях керівництво області висловило особливу похвалу учням, які стали в цьому році переможцями Всеукраїнської олімпіади: з математики Медвідь Володимир (Львівський фізико-математичний ліцей), фізики Патлатюк Тарас та Климко Ярослав (Львівський фізико-математичний ліцей), біології з екологією Буденчук Ігор (ЛФМЛ) та Батюк Михайло (СЗШ №2 м.Сокаля).

На Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт переможцями стали Ляска Віталій (ЗОШ №96 м.Львова), який був капітаном команди Всеукраїнського турніру юних істориків і команда стала абсолютним переможцем України, а також він є призером Всеукраїнської олімпіади з історії; Ніколенко Віктор (ЗОШ №68 м.Львова) переміг у конкурсі з української літератури, він також є переможцем Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і призером Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури; Кріль Соломія переможниця у секції геології.

Високо посадовці відзначили також і Савку Романа, який отримав срібну медаль на 39 Міжнародній Менделєєвській олімпіаді з хімії, а також став призером Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Особливі слова вдячності звучали на адресу освітян, які підготували переможців Всеукраїнських олімпіад – це Алексійчук Володимир Іванович, вчитель фізики Львівського фізико-математичного ліцею, який підготував у цьому році 7 переможців і призерів, 2 з них завоювали 1 місця; Семчишин Богдана Степанівна, вчителька математики, Муращук Михайло Михайлович, вчитель біології (ЛФМЛ) та Макара Тетяна Михайлівна, вчителька біології ЗОШ №2 м.Сокаля. Ці вчителі підготували абсолютних переможців Всеукраїнських олімпіад. Олексин Лілія Тадеївна, вчитель хімії (ЛФМЛ) підготувала 6, а Гаврилюк Василь Григорович, вчитель економіки (ЛФМЛ) 5 призерів олімпіад; по два призери підготували вчителі Добосевич Андрій Станіславович (ЛФМЛ), Уманців Галина Ярославівна (ЗОШ №69 м.Львова) та Муращук Лариса Олександрівна (ЛФМЛ).

Для того, щоб учні вибороли І місця на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт добре попрацювали Попівняк Іван Васильович, професор, Чопик Ростислав Богданович, доцент, Погоральський Ярослав Володимирович, асистент Львівського національного університету імені Івана Франка.

Аби Львівщина в цьому році мала переможця V Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика велика заслуга Чернацької Галини Володимирівни, учителя ЗОШ №68 м.Львова.

Виступаючи перед запрошеними голова облдержадміністрації Петро Олійник запевнив, що на Львівщині передбачено створення умов для реалізації здібностей обдарованої учнівської молоді, розвитку інтелектуального і творчого потенціалу. З цією метою створюються загальноосвітні навчальні заклади нового типу (гімназії, ліцеї, навчально-виховні комплекси). У 2004-2005 навчальному році відкрито 5 загальноосвітніх навчальних закладів нового типу: навчально-виховні комплекси “середня загальноосвітня школа-ліцей” у с.Козьова Сколівського району та м.Великі Мости Сокальського району, “Середня загальноосвітня школа-гімназія” у м.Перемишляни, “Спеціалізована школа-колегіум” у м.Червонограді та Львівський приватний технічний ліцей. Таким чином у 2004-2005 навчальному році функціонує 58 загальноосвітніх навчальних закладів нового типу державної і приватної форм власності. Створено філії Малої академії наук у м.Сокалі та у Самбірському районі.

З метою розвитку інтелектуальних здібностей обдарованих дітей щороку в області проводяться Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін, Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнські конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, турніри, інтелектуальні ігри “Що? Де? Коли?”, “Брейн-ринг”, різноманітні конкурси.

Петро Олійник назвав обдарованих учнів творцями нової держави, і висловив сподівання, що з приходом їх покоління Україну очікує ренесанс”.

Під час проведення зустрічі переможцям та їх учителям голова облдержадміністрації Петро Олійник, голова обласної ради Михайло Сендак та начальник головного управління освіти та науки ОДА Павло Хобзей вручили грамоти, подяки, премії та нагороди.

http://www.loda.gov.ua/oda/news/article;2132/
http://www.cupol.lviv.ua/index.php?&id=28&type=98&backPID=58&pS=1114894800&pL=2678399&arc=1&tt_news=7055&cHash=fe1707441e


Наші новини

Львівщина входить у першу п’ятірку областей-переможниць олімпіад

Львівщина входить до п’ятірки областей, які мають найкращі результати з проведення учнівських олімпіад.

всі новини

Опитування
Ваш улюблений вчитель -: